Ingrida Martinkėnaitė palepino savo augitinę Tutti Frutti Tango - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2015-11-30 12:05 Žurnalo MIESTE.lt nuotr.

Ingrida Martinkėnaitė palepino savo augitinę Tutti Frutti Tango

Prieš metus Vilniuje atidarytas vienintelis toks mūsų šalyje šunų ir kačių grožio salonas „DOG and CAT“. Jo idėją savininkams padiktavo populiarių žmonių ir draugų skundai, esą Lietuvoje nėra kur augintiniams nupirkti gražių, stilingų ir kokybiškų drabužių, įvairių aksesuarų.

Ingrida Martinkėnaitė (32), auginanti 9 metų jorkšyrę Tutti Frutti Tango, išbandžiusi salono paslaugas, neslėpė džiaugsmo: „Čia tiek daug aksesuarų, kvepalų, drabužėlių. Mano kalytė ne visada puošiasi noriai, tačiau būčiau visiškai abejinga grožiui, jei neįsigyčiau bent vieno širdžiai mielo daiktelio.“

Dainininkės gyvenime tai jau antrasis augintinis. Moteris pasakojo, kad anksčiau turėtos kalytės gyvybę pasiglemžė nelaimingas atsitikimas. Tuomet Ingridai iš skausmo plyšo širdis. Įsigijusi Tutti ji nusprendė, kad šunelis dalyvaus parodose, jo priežiūra rūpinsis profesionalai. Gražuolės manymu, dėmesys augintiniui suteikia tiek pat laimės kaip šeimininkui. Tiesa, Tutti neseniai susižalojo koją, todėl tapo baikštesnė. Moteris atviravo: „Kalytė, vos užuodusi gyvūnams pritaikytų įstaigų kvapą, išsigąsta, o būdama salone „DOG and CAT“ jaučiasi puikiai. Atrodo, kad visai nebijo. Šauniai ištvėrė kirpimą ir šukavimą.“

Ingrida puikiai prisimena dieną, kai Tutti atkeliavo į jos namus. Moteris neseniai buvo susilaukusi dukrelės. Anot jos, augintinė – geriausia dukros Marijos draugė. Tad nenuostabu, kad mergaitė grožio salone augintinei rinko kaspinėlius ir drabužėlius.

Šiame grožio salone – viskas, ko reikia augintiniams: procedūros, paruošimas parodoms, kokybiški prabangūs italų dizainerių drabužiai, papuošalai, aksesuarai, guoliai ir net laipteliai.

Pirkėjus stebina italų CHARLOTTE'S DRESS  drabužiai ir aksesuarai šunims, Tailando kūrėjų DOGGYDOLLY drabužiai šunims, itališka kosmetika ir kvepalai YUUP.

Ingrida po atliktų procedūrų džiūgavo: „Nors salonas aukštos klasės, kainos nėra didelės – vos keliais eurais brangiau nei kitose kirpyklose. Be to, čia dirba savo srities specialistai. Nuostabu.“

Šunų grožio salone „DOG and CAT“ dainininkė matė, kaip kerpami šunys, katės, ir stebėjosi, kad jiems netaikoma narkozė. Priežastis paprasta – salono darbuotojai rūpinasi gyvūnų sveikata ir saugumu.