Jaunosios verslinininkės kalytė - retos veislės gražuolė - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-05-22 12:00 Žurnalo MIESTE.lt nuotr.

Jaunosios verslinininkės kalytė - retos veislės gražuolė

Jaunoji dainininkė ir neseniai savo grožio saloną "Studio M" atidariusi verslininkė Milita Daikerytė (18) apie savo šunelį atsiliepė su didžiule meile.  Ši Cu veislės augintinė, vardu Kuba, gražuolės namuose jau daugiau nei dveji metai. Po triušinio takso mirties, kuris išėjo sulaukęs keturiolikos metų, Milita manė, kad naujo augintinio niekada neturės, tačiau atsiradusi tuštuma namuose privertė pakeisti nuomonę.

„Senajai kalytei mirus labai liūdėjome, todėl nusprendėme, kad kurį laiką augintinio nepirksime...

Tačiau namuose pasidarė tuščia, niekas nepasitikdavo, tylu. Tai ir buvo pagrindinės priežastys, kodėl ilgai netruko, kol namuose apsigyveno Kuba“, – MIESTE.lt pasakojo M.Daikerytė.

Kubos atsiradimą namuose suplanavo atlikėjos mama. Vos prieš kelias dienas kalbėjusi, kad naujam augintiniui dar tikrai ne laikas, mama, pasirodo, siekė nustebinti dukrą.

„Grįžusi namo pamačiau už kampo pasislėpusį delno dydžio šuniuką. Suklupau prie jo ir iš džiaugsmo pravirkau“, – prisiminė mergina. Anot Militos, Kuba iš karto pritapo namuose ir pasijuto sava.

Mergina prisipažino, kad teiginys, esą šios veislės šuneliai yra ypač geri draugai, pasitvirtino. Nors nemėgsta būti ant rankų ar miegoti vienoje lovoje su šeimininke,

Kuba ypač draugiška ir žaisminga. Be to, jai labiau patinka būti su žmonėmis, o ne su kitais gyvūnais.

Kadangi M.Daikerytės tėtis norėjo didelio ir tvirto šuns, o šeimos moterys buvo linkusios įsigyti mažą švelnų augintinį, teko rasti aukso vidurį.

Milita prisipažino, kad augintinio priežiūrai per mėnesį skiria apie 60 eurų.

„Kubą reikia nuvesti į šunų kirpyklą, nes jos kailiukas greitai veliasi ir purvinasi, tad 20 eurų kirpėjai ir 25–30 eurų ėdalui bei skanumynams. Iš pradžių nupirkome ir švarkelį, tačiau taip ir neprireikė, nes kailis puikiai šildė šaltais žiemos vakarais“, – paklausta apie augintinės priežiūrą, sakė dainininkė.

Faktai apie Ši Cu veislės šunis

• Ši Cu kildinami iš Tibeto.

• Jų kailis atskleidžia karališką prigimtį.  Jis dažniausiai kinta – nuo visiškai juodo iki juodai balto, pilkai balto, rusvai balto ar švelniai auksinio.

• Ši Cu šuneliai garsėja žaismingu ir draugišku charakteriu.

• Jų akys iššokusios, todėl reikia saugoti, kad žaisdami neužsigautų.