Gintarė Karaliūnaitė turi 4 šunis su labai neįprastais vardais - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2015-02-06 14:10 TV3 nuotr.

Gintarė Karaliūnaitė turi 4 šunis su labai neįprastais vardais

Gintarė Karaliūnaitė-Canuel (36) gali pasigirti net keturiais augintiniais, nors du iš jų dabar prižiūri jos mama, o trečiam intensyviai ieškoma naujų namų. Gintarę nuo vaikystės supa šunys išradingais vardais.

Gintare, kiek šiuo metu prižiūrite šunų?

Du Berno zamenhundus prižiūri mano mama, bet planuoju netrukus juos parsivežti į savo namus. Dar du tiesiog priklydo. Mažasis Zigmas atsekė namo paskui sūnų dar pavasarį. Jis labai protingas, tik turi vieną bėdą – vis nori pabėgioti. Aišku, visi aplinkiniai jau žino, kieno šuo, ir parveža jį mums arba patys nuvažiuojame pasiimti. Ant Zigmo antkaklio kabo pakabutis su visa informacija, kad, jeigu ką, žinotų, kur jį grąžinti (šypsosi). O didysis Džiazas, vilkšunio mišrūnas, priklydo visai neseniai. Taip pat protingas ir gudrus, dar jaunas, bet turėti keturis šunis – per daug.

Ar ketinate Džiazą pasilikti?

Kol dar neprisirišome, ieškome jam kitų namų. Nesinori kreiptis į prieglaudą, vis atidėliojame, nes skauda širdį, viliamės, kad dar atsiras nauji šeimininkai. Jis mielas, gražus, jau klauso vyro komandų.

Kodėl du šunys atsirado pas mamą?

Dafnė labai inkšdavo, kaimynai nebeištvėrė ir prašė ką nors daryti. Ji inkšdavo taip garsiai, kad aš ir voljere su ja kalbėdavau, ir kaulus nešdavau, ko tik nedariau, tačiau niekas nepadėjo. Be to, kai buvau viena, buvo sunku prižiūrėti abu šunelius, tad mama pasisiūlė juos priglausti. Dabar jau turiu rūpestingą vyrą, mano gyvenimas sėslesnis, tad nusprendėme Dafnę ir Denzelį pasiimti atgal (šypsosi).

Jūsų šunų vardai labai išradingi: Dafnė, Denzelis, Zigmas ir Džiazas. Kodėl renkatės nestandartinius vardus?

Mėgstame keistus vardus (juokiasi). O kam daugiau tokius suteikti?

Auginate šunis. Ar niekuomet nesinorėjo auginti kitokių gyvūnų?

Mūsų šeima – šunų gerbėjai. Mėgstame ir žirgus, bet juk jų namo neparsivesi (šypteli). Kadaise auginau žiurkėną, bet po kelių dienų jis pabėgo... Iš tiesų visi gyvūnai patinka, tačiau esu linkusi rinktis šunis. Apskritai namuose jokio gyvūno nelaikau, mėgstu švarą, tad visi mūsų šunys gyvena lauke.

Dafnė ir Denzelis – kilmingi šunys. Ar kada nors juos rengėte kokiai nors parodai?

Galėjome, tačiau šunys mums draugai ir šeimos nariai. Prižiūrime juos, tačiau neruošiame jokiems pasirodymams, tam ir laiko nėra.

Kaip lepinate savo augintinius?

Zigmas turi dvi eiles dantų, tačiau jam labai sunku sukramtyti maistą, tad perkame specialų, smulkiomis granulėmis. Jis – tikras lepūnėlis, maudomas kelis kartus per savaitę. O kai su vyru išvažiuoja į kokią kelionę, net miega kartu, apsikabinę. Didieji šunys taip pat gauna skanėstų, skirtų šunims, tačiau savo maistu su jais nesidalijame.