“Kartu darome viską: miegame valgome, keliaujame, draugaujame ir pykstamės.” - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-05-17 09:24 Gretos Kniežaitės-Novikovienės nuotr.

“Kartu darome viską: miegame valgome, keliaujame, draugaujame ir pykstamės.”

"Vieną žvarbų ir ramų sekmadienio vakarą kartu su sužadėtiniu nieko nenumanydami lipome į namų liftą pilnomis rankomis pirkinių maišų, o ten ant grindų - visiškai nauja lempos dėžė. Draugas sako: o, žiūrėk, kažkas paliko, lempą turėsime! Praveriu ją, o ten žvelgia dvi kupinos baimės akytės - katytė, dar kvepianti namais!" - savo istoriją apie priglaustą augintinį pasakoja Lina ir Edvinas.

"Vis dar nieko nesuvokdami, nes galvojome, kad tokie dalykai vyksta kitur, prieglaudų puslapiuose aprašomose istorijose, bet ne su mumis, praveriame namų duris, įleidžiame katytę ir jos pirmas veiksmas - nubėgti į triušio narvelį ir pridaryti į jo dėžutę! Labai sumani katytė - iškart parodė, kas čia šeimininkė. Bet tada laukė sprendimas... Apie jos pasilikimą net pagalvoti negalėjome. Nuomuojamas butas, daug keliaujame, o svarbiausia - abiems alergija. Kartai globodavome katinėlius iš gatvės, bet išleisdavome juos į naujus namus per kosulį, čiaudulį, dusimą. Tačiau ši istorija kitokia. Perskaitėme daugybę literatūros ta tema, prisipirkome aparatų ir ką - susigyvenome. 

Katė dabar jau dičkė, beprotiško mielumo, prašosi ant rankų, kartu darome viską: miegame valgome, keliaujame, draugaujame ir pykstamės. Visi trise esame tikra šeima!" - džiaugėsi Lina ir Edvinas.