Žymios moterys prisipažino, kiek išleidžia savo brangiesiems - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-04-23 14:00 MIESTE.lt nuotr.

Žymios moterys prisipažino, kiek išleidžia savo brangiesiems

Naminiai gyvūnai – ne tik geriausi, bet kartais ir labai lepūs draugai. Vaida Genytė-Marazienė, Inga Stumbrienė ir Simona Nainė žurnalo MIESTE.lt skaitytojams atskleidė, kiek joms kainuoja augintinių priežiūra.

Ingos Stumbrienės  (32) augintinių išlaidoms nubrėžtos griežtos ribos

Šiuo metu Ingos ir Aivaro Stumbrų namuose yra du augintiniai. Tai Maltos bišonų veislės šuniukas ir kakadu alba veislės didžioji papūga. Inga atvira – vos nusipirkę augintinius jie turėjo daugiau išlaidų, nes papūgai teko pirkti erdvų narvą, aksesuarų.

FOTODIENA nuotr.

„Šuniukui pirkome guolį, drabužėlių ir kitokių reikmenų. Šiuo metu mėnesio išlaidas augintiniams sudaro tik maistas“, – atviravo moteris. Kartą per mėnesį verslininkė šuniuką veža į kirpyklą – ten jį maudo ir tvarko plaukus. Kiek tiksliai viskas kainavo pačioje pradžioje, Inga nelinkusi atskleisti, tačiau dabar kas mėnesį  kiekvienam gyvūnėliui skiria 40 eurų.

Simonos Nainės (27)  šuniukams – ypatinga priežiūra ir dėmesys

Simonos ir Jono Nainių namuose – net trys Maltos bišonai. Vienas jų be dokumentų, o kiti, kiek mažesni, – su.

Moteris prisipažino neskirstanti augintinių ir nesutinkanti su teiginiu, esą be dokumentų įsigyti gyvūnėliai yra ne tokie protingi, jiems reikia paprastesnės priežiūros.

Simona teigė per mėnesį savo trims šuniukams išleidžianti nuo 50 iki 100 eurų. Viskas priklauso nuo to, ar būtinos veterinaro paslaugos. Į išlaidas įeina kirpimas, skanėstai ir ėdalas.

Atlikėja yra minėjusi, kad vienam iš augintinių nuolat kyla problemų dėl ašarojančių akių.

„Veterinaras ne kartą sakė, kad tai gali būti bet kas: alergija kvepalams, patalynei... Ketiname atlikti tyrimus – po jų išaiškės, kam būtent alergiškas augintinis“, – sakė Simona.

MIESTE.lt nuotr.

Vaida Genytė-Marazienė (41) savo škotų terjerui apdarus perka tik atėjus žiemai

Vaidos ir jos vyro augintinis – lepios veislės. Moteris neslėpė, kad dėl šunelio polinkio į alergiją dažnai tenka pirkti įvairius tepaliukus. O jie atsieina nemažus pinigus. Be ypatingų ir gyvūno sveikatai reikalingų išlaidų, Vaida nustatė apytikslę sumą – išleisti ne daugiau nei 40 eurų per mėnesį.  „Ėdalą perkame geresnės kokybės, o žiemą ir kelis drabužėlius įsigyjame. Tikrai iš jo nedarau lėlės, bet stengiuosi, kad nesušaltų“, – atviravo moteris.

Škotų terjerą auginanti dainininkė teigė dažnai apsilankanti pas veterinarą, mat šios veislės šunims reikia išskirtinės priežiūros.

MIESTE.lt nuotr.